Kullanıcı Girişi  Kayıt ol  İletişim  Englishİade ve İptaller
İptal ve İade Şartları
17 Nisan 2017 tarihine kadar olan iptallerde % 25 Servis Ücreti kesilerek iade yapılacaktır.
17 Nisan 2017 tarihinden sonra yapılan iptallerde İade yapılmayacaktır.

Tüm iptal talepleri Kongre Sekreteryasına e-mail ya da faks ile yazılı olarak bildirilmelidir. İadeler Kongre sonrasında gerçekleşecektir. Kayıt işlemini gerçekleştiren katılımcının herhangi bir sebeple kongreye katılamaması durumunda iade yapılmayacaktır.

İsim Değişikliği
İsim değişikliği özel durumlarda 25.-Euro karşılığında yapılabilmektedir. İsim değişikliği yapılabilmesi için kayıt yaptıran katılımcının yazılı başvurusu gerekmektedir. İsim değişikliği talebi onaylandıktan sonra yeni katılımcının yeni kayıt formu doldurması gerekecektir.İsim değişiklikleri için son tarih 3 Temmuz 2017’dir.

Giriş İzni
Kongre Organizasyon Komitesi herhangi bir katılımcının kaydını kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Kişisel Sigorta
Kongre organizasyonu tarafından katılımcılar için yaptırılmış özel bir sigorta programı bulunmamaktadır. Hastalık, yaralanma, bagaj kaybı, seyahat sorunları, kaza vb gibi olası sorunlar için kendi şahsi sigortanızı yaptırmanız gerekmektedir.

Öğrenci Kaydı
Öğrenci olarak kayıt olacak katılımcılar yaka kartlarını almadan önce kayıt masasına öğrenci kimlik kartı ya da öğrenci olduklarını gösteren resmi bir belge ibraz etmek zorundadır.

Kayıp Yaka Kartı
Yaka kartının kaybedilmesi durumunda 25.-Euro karşılığında yeni yaka kartı verilecektir.